قیمت انواع روغن زالو طبیعی

روغن زالو یکی از روغن های مطرحی است که امروزه افراد زیادی از آن استفاده زیادی می کنند. این روغن انواع مختلفی دارد که به صورت سنتی و صنعتی به دست می آید. روغن زالو طبیعی به روغن خراطین نیز شهرت دارد و برای مردان بسیار مفید می باشد. این روغن به صورت موضعی برای محل مورد نظر استفاده می شود. قیمت انواع روغن زالو طبیعی به کیفیت بالا و خالص بودن، روغن پایه مناسب و همچنین به خاطر بسته بندی کالا بستکی دارد.قیمت انواع روغن زالو طبیعی

طرز تهیه انواع روغن زالو

طرز تهیه انواع روغن زالو

همانطور که می دانید روغن زالو از انواع زالو های طبی درست می شود و مورد استفاده قرار می گیرد، روغن زالو سنتی را می توانید به راحتی تهیه کنید و با خیال راحت بدون اینکه اصلا مواد نگهدارنده داشته باشد استفاده نمایید. در ادامه طرز تهیه انواع روغن زالو را برایتان بازگو می کنیم که شامل موارد زیر می باشد.

ابتدا مواد لازم را که روغن زیتون، روغن کنجد، تعدادی زالو و آب را آماده می کنیم. به این توجه کنید که زالو نسبت به آفتاب حساس می باشد و در سریع ترین زمان می میرد. زالو را در آفتاب قرار دهید و کاملا خشک کنید و سپس آن را بسیار بکوبید تا کاملا آرد و پودر شود.

سپس ابتدا زالو پودر شده را بریزید و روغن زیتون را به آن اضافه کنید و بسیار مخلوط نمایید و بعد روغن کنجد را بریزید و هم بزنید پس از مدتی ماده لزجی به دست می آید کمی به ان استراحت دهید تا زالو پودر شده ته نشین شود و سپس از صافی رد کنید تا باقیمانده زالو از آن خارج گردد.

به این توجه کنید که این روغن زالو خالص است و برای مکان هایی از بدن که رشد کافی نکرده اند مناسب می باشد و پس از چند دوره استفاده از این روغن با چشم اثراتی که این روغن داشته کاملا مشاهده می شود. این فرآورده سنتی علاوه بر اینکه اندام را زیبا می کند برای شفافیت و درخشندگی پوست صورت مفید می باشد.

توزیع کنندگان انواع روغن زالو طبیعی

توزیع کنندگان انواع روغن زالو طبیعی

توزیع کنندگان انواع روغن زالو طبیعی به روش های مختلفی آن را توزیع و پخش می کنند. روغن زالو طبیعی چون اثر بخشی بیشتری دارد طرفدار ان نیز بیشتر است و در میان افرادی که در سن های مختلفی هستند محبوبیت زیادی دارد و از آنجا که برای آقایان و بانوان به کار برده می شود به راحتی قابل استفاده است. توزیع کنندگان از طریق اینترنت به فروش این روغن نموده اند که از نظر کیفیت درجه یک و ممتاز می باشد.

خریداران می توانند به سایت زیر مراجعه کنند و انواع آن را در اندازه و بسته بندی های متفاوت تهیه و خریداری کنند و علاوه بر اینکه خود استفاده کنند می توانند به عنوان کادو نیز به دوستان خود هدیه دهند این روغن علاوه بر حجم دهندگی خواص بسیار زیادی برای بدن دارد و از پیری زودرس جلوگیری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما