بررسی بازار زالو درمانی در گیلان

زالو در بهبود و کاهش عوارض سکته مغزی موثر است و لختگی خون را از بین می برد و سبب خون رسانی مجدد در مغز می شود و مشکلات فلجی، لرزش سر و دست و ضعف در مغز را درمان می کند، بازار زالو درمانی گیلان امروزه بسیار گرم و پرطرفدار است و توانسته بیمار های فراوانی را درمان و مخاطبان بسیاری را به این طب جذب کند، زالو ها هم به صورت خشک و هم به صورت پودر شده با قیمتی مناسب به فروش می رسند.

بررسی بازار زالو درمانی در گیلان

حقایقی جالب برای آشنایی با زالو

حقایقی جالب برای آشنایی با زالو زالو درمانی یک روش کمک به درمان است که در دنیای طب و پزشکی نیز بسیار معروف و پرکاربرد شده است و در زمان قدیم و در سال های گذشته ابوعلی سینا از این روش در درمان بیماران خود استفاده می کرده است و با گذاشتن زالو بر روی قسمت درد و بر روی موضع مشکل دار بیمار خون فرد را زالو می مکد و با فرآیند مکیدین از دهان این موجود زنده بزاقی برای درمان و بهبود سریع تر بیرون می آید.

زالو ها پس از نهادن بر روی پوست خون را می مکند و در طی این مکیدن موادی از بزاق آنها ترشح می شود که مقادیر موثر و مفید درمانی در این بزاق وجود دارد که برای درمان و ساخت دارو بسیار موثر هستند، یکی از فوائد درمانی زالو مزیت بادکش بودن آن است زیرا زالو پزشکی با دهان خود زمانی که پوست بیمار چسبید مانند یک بادکش زخم و درد قسمت مشخص شده را می کشد و از بدن جدا می کند.

زالو ها خاصیت پاکسازی سموم و درد از بدن را دارند و کار حجامت با سوزن را که آن هم یکی از موارد درمانی طبی است را انجام می دهند، یکی از مقادیری که از ترشح زالو به پوست بدن منقل می شود ماده هیرودین است که بسیار مفید برای درمان و رفع مشکلات مختلف جسم انسان می باشد پس این موجود زنده جایگاه ویژه ای در علم طب دارد و در کشور ما نیز به وفور یافت می شود.

زالوها کرم‌های حلقوی هستند که به کرم‌های خاکی شباهت دارند و دارای مکنده‌های قوی در قسمت دهان هستند و خون را مکيده و آنزيم ضد لختگی را بر پوست فرد انتقال می دهند. زالو به صورت خشک و پودر شده در ترکيبات دارويی طب سنتی به کار می‌رود وبه صورت خوردن، آشاميدن و روغن‌های مالشی و ضمادات کاربرد دارد.

فروش مستقیم انواع زالو درمانی گیلان

فروش مستقیم انواع زالو درمانی گیلان زالو درمانی یک روش کمکی در علم طب و درمان است که امروزه در دنیای طب و پزشکی شاهد رشد و پیشرفت آن هستیم، از این روش برای بهبود بسیاری از بیماری ها استفاده می شود به این صورت که در هنگام مکیدن خون فرد توسط زالو موادی از این موجود ترشح می شود که درمانگر بیماری ها است. فروش مستقیم انواع زالو درمانی گیلان با قیمتی مناسب و همچنین از طریق سایت فروش معتبر اینترنتی صورت می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما