توزیع کنندگان زالو زنده به صورت مستقیم

استفاده از زالو زنده برای درمان بسیاری از بیماری ها، یکی از شیوه هایی است که در زمان های قدیم در بسیاری از مناطق جهان از جمله ایران رایج بود؛ خوشبختانه امروزه نیز این شیوه در کشورمان ادامه دارد و بسیاری از پزشکان و مراکز درمانی از طریق توزیع کنندگان زالو پزشکی به صورت مستقیم اقدام به تهیه این موجود ارزشمند نموده و توسط آن اقدام به درمان بسیاری از مشکلات جسمی بیماران خود می نمایند.

توزیع کنندگان زالو زنده به صورت مستقیم

همه چیز درباره زالو درمانی

همه چیز درباره زالو درمانی زالو یکی از موجوداتی است که از خانواده نرم تنان می باشد که معمولاً در مکان هایی مانند شالیزار، مرداب و باتلاق ها زندگی می کند و برخی از انواع آن دارای خواص درمانی می باشند و می توان برای درمان بسیاری از بیماری ها از آنها استفاده نمود.

در حال حاضر بسیاری از پزشکان برای درمان برخی از یبماری های سخت مانند خونرسانی به بعضی از عروق وریدی که دچار صدمات جدی شده اند از زالو استفاده می کنند؛ البته زالو درمانی برای از بین بردن مشکلاتی که در مفاصل وجود دارد و همچنین درمان بیماری هایی مانند واریس و سینوزیت نیز به کار می رود.

شاید برای شما نیز جالب باشد بدانید که در طول یک جلسه زالو درمانی، زالوی زنده را بر روی قسمت مورد نظر قرار می دهند و زالو شروع به مکیدن خون آن بخش از جسم نموده و در همین هنگام برخی از پروتئین ها و پیتیدها را آزاد می کند و این امر موجب می شود که گردش خون در رگ ها و مویرگ ها بهتر شده و به این صورت از رقیق و لخته شدن خون جلوگیری به عمل می آورد.

راهنمای خرید زالو زنده

راهنمای خرید زالو زنده اگر شما نیز در مراکز زالو درمان به فعالیت مشغول هستید و قصد دارید اقدام به خرید زالو مخصوص زالودرمانی نمایید، باید به موارد مهمی دقت نمایید، زیرا تمامی زالوها دارای خواص درمانی نیستند و استفاده از آنها می تواند برای جسم مشکلات جدی به وجود آورد، بنابراین سعی کنید این محصول را از طریق مراکز معتبر ارائه دهنده آن خریداری نمایید.

همچنین در هنگام خرید زالو باید به مشخصات آنها دقت نمایید، زالوهای طبی دارای طولی به میزان 5 الی 12 سانتی متر می باشند و در دو طرف بدن خود خطوط رنگی دارند که معمولاً به رنگ زرد یا نارنجی می باشند؛ شایان ذکر است که رنگ زالوهای طبی سبز زیتونی می باشد که در برخی از موارد می توانند روشن تر یا تیره تر از آن نیز باشند.

یکی دیگر از نکات مهمی که در هنگام خرید زالو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد این است که زالو نباید در آبهای گل آلود رشد کرده باشد و حتماً باید محل رشد آن در آبهای خزه دار باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما