فروشندگان معتبر زالو زنده تهران

زالو از جمله جاندارانی است که از قدیم الایام از آن برای درمان بیماری ها استفاده می شده است. در این روش زالو زنده بر روی پوست نواحی مختلف بدن فرد قرار داده می شود. زالو به محض بوییدن پوست، شروع به سوراخ کردن پوست می کند و با مکیدن، خون کثیف را از بدن انسان خارج می کند. با این روش تمامی گرفتگی های ناشی از بیماری ها و عروق باز می شود و یک پاکسازی عمیق را در بدن شاهد خواهیم بود.

فروشندگان معتبر زالو زنده تهران

فواید استفاده زالو زنده درمانی

فواید استفاده زالو زنده درمانی شاید شما هم برایتان سوال باشد که چرا برای خارج کردن خون کثیف بدن از زالو استفاده می شود؟ یعنی نمی شود با یک سرنگ خون زائد را از بدن بیرون کرد و شاهد این موجود چندش آور بر روی پوست نبود؟ در جواب باید گفت که این جاندار کرم شکل علاوه بر اینکه از خون ما تغذیه می کند، از نیش خود ، موادی را ترشح می کند که در حین مکیدن وارد خون انسان می شود. و همین موادند که برای بدن خاصیت درمانی دارند و همانند آنتی بیوتیک عمل می کنند. همچنین خواص ضد التهابی آن همراه با گردش خون به مناطق التهابی رفته و باعث خاموش شدن آنها می شود. این است قدرت موجودات خداوند که هیچ آفریده ی او بی حساب خلق نشده است.

فواید زالو درمانی

با توجه به آنچه گفته شد،می توان دریافت این موجود به ظاهر دوست نداشتنی چه قدر می تواند در پالایش بدن موثر واقع شود، بعضی از فواید آن در زیر ذکر شده است:

  • رفع دردهای عضلانی و مفاصل
  • رفع بیماری های پوستی
  • متعادل سازی غلظت خون
  • رفع بیماری های چشمی مثل آب مروارید و آب سیاه
  • رفع درد گوش
  • و…

ذکر این نکته الزامی است که زالو درمانی باید توسط شخص خِبره و آموزش دیده در این زمینه صورت گیرد، چرا که ضروری است، شخص انجام دهنده بداند دقیقا کجای بدن،زالوها را قرار دهد که آسیبی جدی به قسمت های حساس بدن(مغز،چشم،گوش،قلب و…) وارد نشود.

اگر علاقه مند به انجام زالو درمانی هستید، می توانید دوره های آن را در کنار متخصصین این حوزه آموزش ببینید و خودتان یک زالو درمانگر شوید.البته دقت داشته باشید خرید زالو زنده را از مکان های معتبر انجام دهید.

خرید مستقیم زالو زنده درمانی

خرید مستقیم زالو زنده درمانی مراکز معتبری در تمامی استان های کشور هستند که با رعایت تمامی اصول و همچنین زیر نظر وزارت بهداشت به پرورش زالو پرداخته اند و با رعایت تمامی قوانین ، فروش زالو زنده دارند. فقط کافی است با یک جست و جوی ساده در اینترنت، از آدرس این مراکز مطلع شوید و به صورت مستقیم خرید خود را از آنها انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما