قیمت باورنکردنی روغن زالو تایلندی

زالو جانوری است از گروه نرم تنان که بیشتر در مناطق مرطوب مانند، حاشیه ی رودخانه ها و آبگیرها زندگی می کند. این جانور با آرواره های مکنده ی خود به پوست قربانی می چسبد و با ترشح بزاق، شروع به مکیدن خون می کند.امروزه با روغن زالو تایلندی بسیاری از بیماری ها را درمان می کنند. تولید کنندگان، روغن زالو بسته بندی شده با قیمت مناسب عرضه می کنند. روغن زالو صنعتی برای مصارف پزشکی، در اندازه های متفاوت بسته بندی می شود.

قیمت باورنکردنی روغن زالو تایلندی

فواید روغن زالو برای دیابت

فواید روغن زالو برای دیابت

با مصرف مرتب روغن زالو به صورت متناوب و منظم در بیماران دیابتی باعث تنظیم شدن قند خون می شود. هم چنین برای انجام زالو درمانی زمان و فصل حائز اهمیت است، چرا که این کار نیز گونه ای حجامت به شما می آید.استفاده از زالو در موارد پیوند اعضا نیز به کار می آید.چون موجب خون رسانی بهتر به اعضا می شود. همچنین به افرادی که مبتلا به دردهای مفصلی هستند را به استفاده از زالو سفارش می کنند. در درمان بیماری های گوش، چشم، نقرس، واریس، عوارض دیابت، اختلال گردش خون مورد استفاده نیز قرار می گیرد.

گزارش ها حاکی از آن است که در دهه ی اخیر مردم نسبت به قبل به طب سنتی و داروهای گیاهی روی آورده اند در واقع مردم در تلاش اند که از عوارض داروهای شیمیایی در امان باشند. بزاق دهان زالو برای بیماران مبتلا به سرطان خون توصیه نمی شود ولی برای درمان سرطان ریه بسیار مناسب است. آزمایشاتی که بر روی موش ها صورت گرفته نشان داده که تزریق بزاق زالو مانع از تشکیل تومور می شود. زالو با خواص درمانی زیاد گاهی عوارضی نیز دارد به ویژه زمانی که تعداد زالوهای استفاده شده زیاد باشد که منجر به خونریزی زیاد می شود اگر بدن حساسی دارید بهتر است از زالو استفاده نکنید و روش جایگزین را در نظر بگیرید بیمارانی که مبتلا به هموفیلی هستند نباید از این روش درمانی استفاده کنند.

زالو درمانی برای بیماری های چشم مانند آب مروارید، آب سیاه، کور رنگی و سایر آن مورد مصرف قرار می گیرد. همچنین افرادی که دچار گرفتگی شریان های عروقی شده اند بهتر است سالی چند بار از زالو درمانی استفاده کنند. از زالو درمانی برای درمان تنگی عروق استفاده کنید همانطور که می دانید زالو سرطان را درمان می کند به گفته ی بسیاری از پزشکان طب سنتی این جانور بیماری های صعب العلاج را مانند سرطان،ام اس و اعصاب و روان را درمان می کند. در بزاق زالو آنزیم هایی وجود دارد که به پپتیدهای موجود بر روی سلول های سرطانی می چسبد و در کار آن سلول ها اختلال ایجاد می کند

توزیع کنندگان انواع روغن زالو تایلندی

توزیع کنندگان انواع روغن زالو تایلندی

توضیع کنندگان روغن زالو با مشارکت بازرگانی و اداره ی بهداشت ان را در داروخانه ها عرضه می کنند.برای استفاده ی شخصی روغن زالو ها می توان به عطاری ها مراجعه کرد و محصول مورد نظر خود راتهیه کرد. پرورش دهندگان انواع زالو درمانی بیشتر در استان های شمالی هستند. چون رطوبت این استان ها زیاد است. برای خرید آسان زالو می شود به شرکت تولیدی آن مراجعه کرد و به صورت عمده خریداری نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما