مرکز صادرات زالو منجمد بسته بندی شده

در واقع زالو منجمد نوعی کرم منجمد شده است و این کرم دارای چهار دهان می باشند و هر زالوی طبی منجمد دارای ده معده است و به همین دلیل توانایی مکیدن میزان زیادی خون دارد.
فروش و صادرات انواع زالو منجمد در وب سایت مرکز صادرات زالو منجمد بسته بندی شده صورت می گیرد و برای زالو درمانی اصل از زالو های طبی استفاده می شود و اگر زالو درمانی در فواصل منظمی انجام شود نتیجه ی بسیار مثبت و اثر بخشی در پی خواهد داشت.

مرکز صادرات زالو منجمد بسته بندی شده

همه چیز درباره آنزیم لیپاز موجود در بزاق زالو

همه چیز درباره آنزیم لیپاز موجود در بزاق زالو پس از قرار دادن زالوها بر روی پوست این زالوها نیش خود را درون پوست فرو می برند و شروع به مکیدن خون بدن می کنند و همزمان با مکیدن مقداری از بزاق دهان زالوها وارد جریان خون می شود و در بزاق زالوها مقدار زیادی آنزیم متفاوت وجود دارد اما مهمترین آنزیم بزاق زالوها لیپاز می باشد.

آنزیم لیپاز موجود در بزاق زالوهای طبی دارای نوعی ماده ی مسکن و ضد التهاب و ورم بسیار سریع است و به محض فرو بردن نیش زالو در پوست به جریان خون وارد می شود و سبب ارام شدن دردهای استخوان و دردهای ماهیچه ای می شود و کاهش ورم های ناشی از عدم و کوفتگی می شود.

لیپاز موجود در بزاق زالو ، دارای ماده ی هپارین است و این ماده از لخته شدن خون و آمبولی ریوی جلوگیری می کند و سبب رقیق شدن خون می شود و به همین دلیل برای درمان غلظت خون از زالو درمانی استفاده می شود.

استفاده از زالو درمانی به دلیل رقیق کردن خون سبب بهبود فرایند گردش خون در رگ ها و در نتیجه منظم شدن ضربان قلب می شود پس زالو درمانی بر کاهش تپش قلب و درمان آن نیز تاثیر گذار است.

اگر از زالوهای طبی بر روی کمر استفاده شود این زالوها سبب تصفیه خون و رفع سنگ های کلیه و همچنین کنترل میزان چربی های مضر خون می شوند و علاوه بر آن آنزیم لیپاز بزاق زالوها خاصیت ضد آلرژی نیز دارد.

آنزیم لیپاز نوعی آنزیم ضد التهاب می باشد و سبب کاهش درد و التهاب مفاصل می شود و در آرام کردن سایر دردهای التهابی مانند درد قاعدگی و دردهای ناشی از نقرس نیز مفید است.

آشنایی با تولیدکنندگان زالو منجمد

آشنایی با تولیدکنندگان زالو منجمد پرورش زالو کار نسبتا سختی است و این کار توسط تولید کنندگان زالو انجام می شود و تولید کنندگان زالو ابتدا تخم های زالو را درون وان های آب سرپوشیده شده با ورقه های آلومینیومی دارای هواکش قرار می دهند و به آنها رسیدگی می کنند تا زالوها بزرگ شوند.
به طور کلی چهار نوع زالو به نام های سوزنی ، طبی ، کبریتی و مولد وجود دارد و از میان آنها زالوی طبی بسیار پر طرفدار و پر کاربرد است و در طب سنتی کاربرد دارد و طول این زالوها حدود چهار سانتی متر است و جهت سفارش زالو منجمد بسته بندی به وب سایت تولید کنندگان زالو منجمد مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما