مرکز عرضه روغن زالو 40 سی سی

روغن زالو 40 سی سی یکی از محصولاتی فرعی بوده و از گونه‌های خاصی از زالو به دست می‌آید. برخی پزشکی و زیبایی روغن زالو سالم به صورت علمی به اثبات رسیده است. برای آشنایی بیشتر با خواص این روغن با ما همراه شوید.

مرکز عرضه روغن زالو 40 سی سی

با خواص روغن زالو بیشتر آشنا شوید

با خواص روغن زالو بیشتر آشنا شوید

زالو در واقع نوعی کرم بوده که از خون از تغذیه می‌کند و بسیاری از افراد به دلیل بدن نرم و لزج آن تمایلی به لمس و دیدن آن ندارند اما طبق تحقیقات انجام شده مشخص شده است که نه تنها از خود زالو می‌توان برای درمان برخی از بیماری‌ها استفاده کرد بلکه از روغن آن نیز می‌توان برای کنترل و درمان برخی از اختلالات استفاده کرد.
برای تهیه روغن زالو از زالوی طبیعی یا پرورشی استفاده می‌شود که ابتدا زالوها را شسته و ضدعفونی کرده و به مدت یک ماه هیچ ماده‌ای به عنوان غذا به آنها داده نمی‌شود که این کار به دلیل استریل قطعی و نداشتن هر گونه ماده مضر و اضافی صورت می‌گیرد پس از طی مراحلی روغن‌ها را تصفیه کرده و آنها را در روغن نارگیل یا زیتون قرار داده تا علاوه بر خوشبو شدن به خواص آن نیز افزوده شود.
روغن زالو با روغن خراطین کاملاً متفاوت است و در واقع یکی دانستن این دو محصول یک غلط مصطلح بوده که در سایت‌ها و عطاری‌ها رایج شده است.
تفاوت اصلی این دو روغن به منشأ آن بازمی‌گردد چرا که روغن زالو همان طور که از نامش مشخص است از زالو به دست آمده و روغن خراطین از کرم خاکی به دست می‌آید.
روغن زالو به منظور خواص درمانی و زیبایی در درمان آلوپسی (ریزش مو سر یا بدن) و طاسی مفید بوده و باعث جلوگیری از رشد مو شده و باعث تغذیه پوست سر و ساقه‌های مو می‌شود.
توجه داشته این روغن برای مردان و زنان مناسب بوده و برای انواع موها از جمله موهای کم پشت، چرب، آسیب دیده و خشک مناسب بوده همچنین در درمان شوره، شپش نیز موفق عمل کرده و به منظور افزایش زیبایی مو و درخشش، جلا و ضخیم شدن تارهای نازک و آسیب دیده مناسب می‌باشد.
از دیگر خواصی که در روغن زالو وجود دارد تحریک جریان خون و افزایش فشار خون در مویرگ‌های و سرخرگ‌ها می‌باشد که از این خاصیت آن می‌توان برای درمان مشکل زود انزالی در مردان استفاده کرد و دستیابی به نعوظ به مدت طولانی‌تر استفاده کرد.

خرید آسان روغن زالو 40 سی سی

خرید آسان روغن زالو 40 سی سی

روغن زالو شرکتی در عطاری‌ها و سایت‌های فروشنده انحصاری این محصول وجود دارد که برای خرید مستقیم و راحت‌تر که نیازی به مراجعه حضوری نیست می‌توانید به صورت آنلاین این کالا را سفارش داده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را دریافت نمایید.
نکته قابل ذکر در خرید روغن زالو اصل بودن آن است که قبل از تهیه آن بهتر است به نام شرکت و پلمپ بودن آن توجه کنید چرا که این محصول استفاده موضعی داشته بنابراین در سلامت و بهداشتی بودن آن باید نهایت دقت را به کار ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما