نمایندگی عرضه زالو زنده

زالو نوعی کرم حلقوی است. طالو از گروه کرم های آبزی هست. بدن زالو قابلیت انقباض و انبساط فراوان دارد. طول بدن این جانور بین 3 تا 25 سانتی متر و عرض بدن حدود 1 سانتی متر است. بدن لزجی دارند.

در جلو بدن یک بادکش وجود دارد که مرکب از 2 حلقه است و دهان در این ناحیه واقع شده است و در انتهای بدن یک بادکش خود را به یک نقطه متصل می کند و نقطه اتکایی برای حرکت کردن است.

زالو دارای 11 معده و سه دهان است. زالو زنده دارای 3 فک دارد و هر فک 100 دندان دارد یعنی یک زالو حدود 300 دندان فوق العاده ریز دارد.

در حال حاضر تقریبا 700 گونه از زالوها شناخته شده اند که از این تعداد 100 تا دریایی و 90 تا زمینی و بقیه آن ها در آب های شیرین هستند.

همه زالوها خون نمی مکند. زالوهایی که در آب های شیرین زندگی می کنند خون خوار نیستند بلکه گوشت خوارند آنها به جانوران نرم تن، حشرات نوزاد و کرم ها می چسبند.

جالب است بدانید که یک وعده خون مکیدن می تواند زالو را یک سال زنده نگه دارد.

شناخته ترین زالوها، زالو پزشکی هستند که در زالو درمانی استفاده می شوند.

نمایندگی عرضه زالو زنده

موارد استفاده از زالو چیست؟

موارد استفاده از زالو چیست؟ از لحاظ تاریخی زالوها در پزشکی (زالو درمانی) برای گرفتن خون بیماران استفاده می شده اند.

سابقه زالو درمانی به هندوستان و یونان قدیم باز می گردد که تا قرن هیجدهم و نوزدهم در اروپا و آمریکای شمالی ادامه پیدا کرد.

در مصر باستان زالو در پزشکی برای درمان ناراحتی های عصبی و مشکلات دندان و بیماری های پوستی و عفونت استفاده می شده است.

در دوران مدرن از زالو مخصوص زالودرمانی در مراحلی مانند چسباندن مجدد اجزای بدن در جراحی های ترمیمی و پلاستیک و درآلمان برای درمان آرتروز و کمک به درد التهاب مفاصل استفاده می کنند. این به دلیل آن است که زالوها پپتید و پروتئین هایی را که برای جلوگیری از لخته شدن خون کار می کنند، را ترشح می کنند.

این ترشحات نیز به عنوان ضد انعقاد شناخته شده اند و جریان خون را نگه می دارد تا به آنها کمک کنند درمان شوند.

از زالو نه تنهابرای حجامت در زمان قدیم که در تکاپو و شلوغی از بین رفت در عوض پزشکان از پروتئین ها و چربی خون آنها برای کمک به تخلیه فشار خون از محل متورم شده برای بازسازی عمل محل عمل جراحی استفاده می کنند.

به خصوص محل هایی که دارای رگ های خونی بسیاری است مانند گوش، انگشتان پا.

در حال حاضر زالو درمانی به دلیل سادگی و ارزانی مجددا احیا شده است.

فروشندگان عمده زالو زنده

فروشندگان عمده زالو زنده مجموعه های تولید کننده زالو در ایران وجود دارند که به صورت حرفه ای در این حوزه فعالیت می کنند.

این تولیدات با هدف تامین نیاز داخلی فعالیت خود را دنبال می کنند و محصولاتی ارائه می دهند که از هر جهت استاندارد و سالم می باشند.

بسیاری از شرکت های فروشنده زالو بازار تهران را برای فعالیت خود انتخاب می کنند و نیاز مشتریان خود را به خوبی می دانند. زیرا در این شهر افراد مختلف و مجموعه های درمانی زیادی به زالو نیاز دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما