پخش مستقیم زالو درمانی پرورشی

زالو درمانی در طب سنتی برای بهبود مشکلات سیستم اعصاب، رفع مشکلات دندان، مواظبت از عفونت ها و پوست مرسوم بوده است. امروزه در برخی ریز جراحی ها و عمل های پلاستیکی که به میکروسکوپ نیاز است، از زالو استفاده می کنند. زالوها باعث پاک سازی خون های مرده و کثیف بدن شده و مسیر خون رسانی به زخم ها و جراحت هارو هموارتر کرده و به درمان آن ها کمک می کند. در اینجا، با زالو درمانی زنده و روش های صادرات آن آشنا خواهیم شد. پس با ادامه مطلب همراه باشید.

پخش مستقیم زالو درمانی پرورشی

زالو درمانی در درمان جراحات تاثیر دارد

زالو درمانی در درمان جراحات تاثیر دارد تا به حال بیش از۶۰۰ نوع زالو کشف و شناسایی شده که تنها ۱۵ نوع از آن ها در طب سنتی استفاده می شوند، چرا که زالو درمانی تاثیرات درمانی بی نظیری دارد و البته بقیه زالو هایی که در این امر استفاده نمی شوند، ممکن است خطرناک و بیماری زا باشند.

انواع کاربرد های زالو در طب پزشکی که برای صادرات مهم اند به شرح زیر است:

1- عمل های زیبایی

2- جلوگیری از ریزش و کم پشتی مو

3- بیماری های قلبی عروقی

4- تومور و سطان

5- جلوگیری از پیشرفت دیابت

ما با فعالیت در حوزه زالو درمانی صادراتی قدم های محکمی در راستای کمک به درمان بیماری های هم وطنانمان برداشتیم..

زالوها دارای قسمت دندان هستن و آرواره های کوچکی دارند. کشفی که اولین بار توسط ابن سینا اظهار شد. چسبنده و کوچک، لزج، تک جنسیتی – تقریبا ۵ تا ۷ سانت – هستند که بعد از مصرف ۱۵ میلی لیتر خون در مدت زمان ۲۰ تا ۲۵ دقیقه مکیدن و تا ۴۵ دقیقه گنده شده و طول آن ها به ۲۵ سانتیمتر نیز رشد می کند.

زالوی زنده را روی قسمت مورد نظر می گذارند، دندان های سه آرواره ای خود را در گوشت فرو کرده و شروع به مکیدن می کند. سپس بزاق موجود در دهان زالو که دارای (Hirudin) هیرودین است باعث رها شدن پپتیدها و پروتئین ها شده مانع از لخته شدن خون می شود.رد زخمی که پس از زالو درمانی به جای می ماند شبیه به حرف Y است که پس از ترمیم هیچ اثری از آن دیده نخواهد شد.پس می توانید با خیال راحت از این درمان استفاده کنید

صادرات انواع زالو درمانی زنده

صادرات انواع زالو درمانی زنده پرورش زالو در ایران بخاطر آب و هوا و نژاد های موجود، از شرایط مطلوبی برخوردار است. طی سال های گذشت استفاده از زالو درمانی در کشور ایران و سایر نقاط دنیا روندی رو به رشد به خود گرفته است.

سه گونه از بهترین زالو های ایران که هیرودو اورینتالیس، هیرودو مدیسینالیس و وربانا نام دارند جوز بهترین های دنیا به حساب می آیند. بازار صادرات زالو به علت نوپا بودن و آشنایی قشر جدیدی از مردم با خصوصیات ویژگی های آن، درحال تبدیل شدن به یک بازار بزرگ و پر سود برای پرورش دهندگان و صادرکنندگان آن است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما